0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Wakra
۰
۱
Al Duhail
Finished
۱۷:۰۵
Qatar SC Doha
۳
۲
Al Arabi
Finished
۱۹:۱۵
Al-Shamal
۱
۲
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۰۵
  Turkey 1. Lig
Samsunspor
۱
۱
Erzurum BB
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece Super League
FC PAOK Thessaloniki
۳
۲
Levadiakos
Finished
۱۹:۳۰
Asteras Tripolis
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Lamia 1964
۰
۱
PAE Ionikos Nikaias
inprogress
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
SC FC Voluntari SA
۰
۰
CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۳۰
  Egypt Premier League
National Bank
۲
۲
Ghazl Al Mehalla
Finished
۱۸:۳۰
  Oman Sultan Cup
Al Seeb
۱
۰
Al Shabab
Finished
۱۹:۰۰
Al Nahda
۳
۱
Al Orouba
Finished
۱۶:۴۵
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۴:۰۰
Racing Club
۰
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۴۵
Instituto de Cordoba
۰
۰
Sarmiento
Finished
۰۱:۴۵
Colon de Santa Fe
۱
۲
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۴۵
  Tunisia Ligue 1, Group B
US Monastir
۲
۰
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Club Africain
۳
۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
Finished
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۳
۲
Rejiche
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۱
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Roma U19
۴
۰
Udinese U19
Finished
۱۴:۳۰
AC Milan U19
۲
۴
Juventus U19
Finished
۱۸:۳۰
Napoli U19
۱
۱
Empoli U19
Finished
۱۶:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Babolsar
۱
۰
Shohada Razakan
Finished
۱۴:۰۰
Niroye Zamini
۰
۱
Shahrdari Mahshahr
Finished
۱۴:۰۰
Shahrdari Noshahr
۱
۰
Kian Sam Babol
Finished
۱۴:۰۰
  India I-League
Churchill Brothers
۱
۰
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۲
۱
Necaxa
Finished
۰۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۳
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persik Kediri
Finished
۱۴:۴۵
Arema Malang
۰
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۲:۳۰
  Cyprus 1. Division
Enosis Neon Paralimni FC
۰
۰
Aris Limmasol
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
۱
۰
Estoril Praia
Finished
۰۰:۰۰
  Bahrain 2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۲
A'Ali FC
Finished
۱۹:۰۰
Malkiya Club
۰
۱
Umm Al Hassam
Finished
۱۹:۰۰
Busaiteen Club
۳
۰
Qalali
Finished
۱۹:۰۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
-
-
FC Zwolle
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Utrecht Reserves
-
-
De Graafschap
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
PSV Reserves
-
-
Willem II Tilburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Brighton & Hove Albion U21
۳
۱
Leicester U21
Finished
۱۸:۳۰
Crystal Palace U21
۰
۵
Manchester City U21
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sporting Braga B
۳
۰
Vitoria Guimaraes B
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Denizlispor U19
۱
۳
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Primera A
CD Junior FC Barranquilla
۱
۱
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Pereira
۲
۳
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۵۰
  Germany 3.Liga
TSV 1860 Munchen
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Audax Italiano Santiago
۳
۰
Copiapo
Finished
۰۳:۰۰
O'Higgins
۵
۱
Colo Colo
Finished
۰۰:۳۰
  Israel Leumit League
Agudat Sport Ashdod FC
۱
۰
Hapoel Umm Al Fahm
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Akko FC
۰
۰
Hapoel Ramat Hasharon
inprogress
۲۰:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۱
۲
Hapoel Ironi Rishon Lezion
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
۱
۱
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۳
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۳:۳۰
Guadalupe FC
۵
۱
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
Puntarenas FC
۱
۲
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۰:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Belenenses
۰
۰
CD Trofense
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
۱
۰
Guarani EC CE
Finished
۰۲:۰۰
  World Friendly Club Matches
Rudar Prijedor
۱
۰
Karlovac
Finished
۱۷:۳۰
Juventud Antoniana
۰
۲
Central Norte
Finished
۰۰:۳۰
FC Dila Gori
۲
۲
FC Samtredia
Finished
۱۳:۳۰
FC Copenhagen
۰
۰
AGF Aarhus
Finished
۱۶:۰۰
PFC CSKA Sofia
۳
۳
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۵:۳۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۴
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۳:۳۰
FK Fakel Voronezh
۲
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۶:۳۰
Neman Grodno
۳
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۴:۳۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۱
۲
Metallist 1925
Finished
۱۲:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۰
۰
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Sao Paulo FC
۱
۲
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۰۰
  England Premier League 2 Division 2
Sunderland U21
۲
۱
Newcastle U21
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Operario PR
۲
۲
Maringa PR
Finished
۰۱:۰۰
Aruko Sports Brasil
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۱:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Kallithea
۳
۰
Ilioupoli
Finished
۱۶:۴۵
P.A.O. Rouf
۱
۳
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۱۵
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
۲
۰
Cape Town All Stars
Finished
۱۷:۰۰
  Nicaragua Primera Division
ART Municipal Jalapa
۱
۱
Matagalpa FC
Finished
۰۳:۳۰
Managua FC
۲
۲
Juventus Managua FC
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Saudi Arabia U20
۱
۲
Uzbekistan U20
Finished
۱۶:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
۰
۰
Quiche FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Carioca 1
Boavista SC/RJ
۰
۲
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۲:۴۵
Fluminense RJ
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Tijuana (W)
۴
۱
Puebla (W)
Finished
۰۶:۴۰
Atletico San Luis (W)
۵
۱
Atlas (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Hungary NB II
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium U21 Pro League
KV Oostende U21
-
-
Lommel U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
RWD Molenbeek Brussels U21
-
-
KMSK Deinze U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Westerlo U21
-
-
KV Kortrijk U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۰
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
ES Sahel
۱
۲
Esperance Tunis
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۲
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
CS Chebba
۱
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
Bizertin
۰
۰
CS Sfaxien
Finished
۱۶:۳۰
  Panama LPF
Atletico Chiriqui
۱
۱
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
CD Arabe Unido
۰
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۰
KS Gornik Zabrze
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۰
۰
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
  Saudi Arabia Premier League Women
Al Ittihad Jeddah (W)
۰
۰
Al Yamamah (W)
Finished
۱۶:۴۰
  Egypt Premier League Women
Future FC (W)
۱
۲
Pyramids FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
Al Tayaran (W)
۰
۰
Delphi SC (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
Santa Ana
۱
۰
AD Aserri
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones de Belen
۱
۰
Limon Black Star
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Gaucho 1
SER Caxias
۲
۱
Aimore
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose EC RS
۰
۱
Gremio RS
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Xinabajul
۱
۰
Guastatoya
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Baiano 1
Barcelona Ilheus BA
۳
۰
Doce Mel
Finished
۰۰:۳۰
Jacobinense EC
۰
۱
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Claypole
۳
۰
Puerto Nuevo
Finished
۰۳:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
۴
۳
KS Teuta Durres
Finished
۱۵:۳۰
KF Partizani Tirana
۰
۰
KF Egnatia
inprogress
۲۱:۳۰
KF Erzeni
۱
۰
KS Vllaznia Shkoder
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Sportivo y Biblioteca Atenas
۱
۰
San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Uruguay
۱
۱
9 de Julio Rafaela
Finished
۰۳:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۱
۲
Independiente San Cayetano
Finished
۰۰:۰۰
CA el Linqueno
۱
۲
Sportivo Baradero
Finished
۰۲:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
CD Atletico Marte
Finished
۰۰:۳۰
CD Platense Zacatecoluca
۰
۳
Alianza FC
Finished
۰۰:۴۵
C.D. FAS
۲
۲
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Dragon
۰
۱
Jocoro FC
Finished
۰۱:۰۰
  England Premier League Cup U21
Brentford U21
۲
۱
Middlesbrough U21
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Hapoel Katamon Jerusalem
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro 1
America Mg
۲
۱
Villa Nova MG
Finished
۰۱:۰۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
Parham FC
۶
۱
Swetes FC
Finished
۰۳:۳۰
Tryum
۱
۴
Ottos Rangers
Finished
۰۱:۳۰
  Cyprus 3. Division
Ethnikos Assias
۰
۲
APEA Akrotiriou
Finished
۱۹:۳۰
  Jamaica Premier League
Waterhouse FC
۱
۱
Portmore United
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Saprissa (W)
۳
۰
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Matogrossense
Academia FC
۰
۳
Cuiaba
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Real De Arteaga
۱
۷
Montaneses FC
Finished
۰۱:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۱
۳
Real Espana
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Segunda Division
CSD Jutiapa
۰
۲
Agua Blanca
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Carcha
۱
۰
CSD Melchor 1711
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
Chivas Alamos FC
۶
۰
Promodep Central AC
Finished
۰۱:۳۰
  England Professional Development League
Charlton Athletic U21
۳
۳
Millwall U21
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۲
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Super Cup
Liverpool FC Montevideo
۱
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  Kenya League Women
Kisumu All Starlets (W)
۱
۱
Gaspo FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Super League
Coast Stima
۰
۱
Shabana FC
Finished
۱۳:۳۰
SS Assad
۳
۲
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
  India Goa Pro League
Guardian Angel SC
۰
۰
SESA Football Academy
inprogress
۱۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید